valorant hile satın alBu oyunun en çok oynanan oyunlar arasında nokta almasının en önemli nedenlerinden biri kazanç ile (UC yöntemiyle) temsil zarfında alışdoneş kuruluşlabilmesidir. Bu Uc yöntemiyle temsil karınersinde kostümler ve aksesuarlar satın alabiliyorsunuz. Uc yöntemiyle alışdoneş muktedir olmak karınin oyuna online yöntemlerle kazanç yatırmanız gerekmektedir.

Günümüz Uc yöntemi ile alışdoneş muktedir olmak o denli kolaylık değildir. Çünkü bu işlemler dolar kuru üzerinden işlem kuruluşldığından ödeyeceğiniz fiyatlar çok yüksek oluyor. Bu nedenle oyuncuların bu eşyaları ve ekipmanları alabilmek karınin ya da oyunda henüz ziyade silah gücü kabilinden hilelere başvurmaktadırlar. Fakat bu hileleri kullanırken bu hilelerin üçüncü eşhas tarafından hazırlandığının ve bu hilelerin karınine zararlı yazılı sınavmlar yükleye bileceklerini görüş ardı etmemelisiniz.

Pubg Mobile Oyununda Kullanılan Hileler
Bu yazımızda Pubg Hareketli oyununda kullanabileceğiniz Pubg Mobile Hileleri karınin sizlere hilelerden oluşan bir liste hazırladık. Bu listede sizler karınin oyunu henüz eksiksiz oynamanızı esenlayacak fakat memnuiyet olan Pubg Mobile UC Hilesi, Pubg Mobile Wall Hack Hilesi, Aimbot, Aimfov kabilinden hilelere nokta verilmiştir. Ayrıca bu listede Pubg Mobile oyununda yasaklanmayan Pubg Mobile Macro Hilesi kabilinden hilelere de nokta verilmiştir.

Pubg Mobile UC Hilesi
Pubg Mobile Hileleri arasında en kazalı olan ve hesabınızın banlanmasına neden olabilecek hiledir. Pubg Mobile oyununda UC sistemi karınerindeki mevhum paraların dolar kuru üzerinden hesaplanmasından dolayı bu mevhum paralar çok pahallıdır. Bu nedenle oyuncular temsil içinde nokta saha kostümleri ve aksesuarlar UC sistemiyle satın alabilmek UC hilelerine başvurmaktadırlar. Fakat bu hileyi kullandıktan sonra oyunu oynayıp kazanılmış olduğunızda aldığınız armağanları dahi kullanamazsınız.

Dubara zarfında satılan kostümler ve aksesuarlar sizin oyunu kazanmanızı ya da başka oyunculardan üstün bir hale gelmenizi esenlamayacaktır. Bu kostümler ve aksesuarlar yalnızca oyundaki karakterinizin görünümünü değiştirecektir. Bu nedenle Pubg Mobile Hileleri arasında nokta saha UC hilesini kullanmamanızı tavsiye ederiz. Bu hileler üçüncü eşhas tarafından oluşturulduğu karınin karınine zararlı yazılı sınavmlar eklenebilir ve sizin özel dosyalarınıza ve şifrelerinizi ulaşabilir. Bu şekilde sizlere maddi ve manevi zarar verebilirler.

Pubg Mobile Wall Hack Hilesi
Pubg Mobile Wall Hack hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en çok dikkat gkalıntı ve başka oyunların hiç haz etmediği bir hiledir. Wall Hack, esasta temsil kuruluşmcıları tarafından turnuvalar esnasında cemi oyuncuların nerede olduklarını izleyicilere tayin etmek karınin kurdukları bir sistemdir. Fakat üçüncü eşhas tarafından bu sistem hacklenerek kötü fakatçlı olarak oyunlarda kullanılmaya başlamıştır. Pubg şirketi bu hileleri kullananları tecziye etmek karınin temelli yeni sitemler vüruttiriyor ve hilelerin çalışmasını engellemeye çalışıyor. Fakat ne yaparlarsa yapsınlar Wall Hack hilesi karınin her mevsim bir erkân bulunuyor.

Wall Hack Hilesi kullanan oyuncular Pubg oyununu haritasında nokta saha duvarların arkasını müşahede özelliğine iye olurlar. şayet rakip bir duvarın arkasında yahut oyunda nokta saha dağ ve tepelerin arkasındaysa bu kumpas yardımıyla rakiplerinizi görebilirisiniz. Bu durumda rakipleriniz kontrasında sizi bileklü bir konuma getirir. Rakiplerinizin yerlerine bakılırsa kendi konumuzu ve açınızı belirleyerek rakiplerinizi öldürebilirsiniz.

Pubg Mobile Aimbot, Aimfov ve Triggerbot Hilesi
Aimbot Hilesi, Pubg Mobile Hileleri arasında en münteşir olan hilelerden biridir. Aimbot tek lafız kabilinden görünse de esasta Aim ve Bot kelimelerin birleşmesiyle oluşmaktadır. Aim, garaz gidermek yahut bir nesneyi nişan gidermek mealına gelirken Bot kelimesi, bir işin otomatik olarak kuruluşlması mealına hasılat. Bu dü kelimenin birleşimiyle oluşan Aimbot kelimesi ise otomatik olarak nişan alıntı mealına gelmektedir.

https://pubghilesi.org/

pubg mobile hile satın al

valorant hile satın al

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al