hostingadresi.com: Sanal sunucuPaylaşımlı hosting adı da kullanılmaktadır, bu tür sistemlerde hiç bir anonsör üzerinde, sunucunun izole bant vâsiliği ve fiziksel gücüne gereğince okkalı sayıda hosting barındırılabilir, gır gelimi ortalama bir ev bilgisayarından oluşturulacak bir anonsör 100 pare linux hosting barındırılabilirken markalı ve anonsör olarak üretilmiş özel makinalarda sitelerin ölçün ve şiddetli yoğunluklu olmadığını düşünürsek 1000’den okkalı hosting hesabı açılabilir.

Co-Location / Anonsör Bulundurma
Bu hizmette hizmeti anonsör izole bant vâsiliği ya da yoğunluk, şayet var ise çarpıcılık ücreti şayet talep ediliyorsa kurulum ücreti olarak temin edersiniz, kurulacak yazılı sınavm ve lisansların da ücretleri anlaşdamızlık destelı olarak sizin katlamanız müstelzim ücretlerdir, bunun haricinde fiziksel olarak sunucuyu çkırmızıışır durumda veri centera doğrulama geçirmek durumundasınız.

Reseller / Bayi
Shared hosting / Müştereken sunucularda da bu bakım sunulabilir, başından almış olduğunız hosting paketi bayi paketi ya da reseller adı şeşnda bulunmakta ve mafevkda yazdığımız paylaşımlı hosting sunucularında kullanılmaktadır, burada hiç ayırt size ilişik bir limit dahilinde bir den okkalı hosting hesabını kendi panelinizden kendi kendinize hevesliabilmenizdir.

Dedicated Hosting / Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza temin edilir, temelı firmalar bu hizmetin anlaşmasını mukavelename bitiminde sunucunun size ilişik olacağı tahüdünü verebilirler, alışılagelen şartlarda fiziksel makinanın ortalama maliyetini ve buna destelı olarak izole bant vâsiliği ve çarpıcılık ücretini hatta ödersiniz.

Virtual Dedicated Hosting / Tahminî Kiralık Anonsör
Bu hizmette talep ettiğiniz anonsör anlaşmanıza destelı olarak sizin adınıza fiziksel bir anonsör üzerinden göz paylaşımı yöntemi ile sağlamlanmaktadır. Burada kullanacağınız göz CPU, RAM ve HDD olarak size berlitilmekte ve fiziksel anonsör üzerinden size ayrılmaktadır.

hosting

sanal sunucu

reseller

tema

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

takipçi satın al Heets Sigara
Hacklink Hacklink Satın Al Hacklink Al Hacklink Panel Hacklink Satışı Fantezi İç Giyim
puff bar elektronik sigara
https://seokoloji.gen.tr
Puro Satın Al